Jdi na obsah Jdi na menu

Výstup klíčové aktivity 3

12. 4. 2010
Výstup klíčové aktivity 3:

-1 soubor tematických plánů, pro předmět odborný výcvik oborů vzdělávání (33-56-H/001 Truhlář a 82-51-L/006 Uměleckořemeslné zpracování dřeva - práce truhlářské) a to pro 3. a 4. ročníky vybraných oborů vzdělávání.
-1 komplet vlastních příprav - komplet obsahuje nejen výukové materiály a podklady zpracované samostatně pedagogy, ale i přípravy hodin. Jedná se o výstupy s komponentou ICT, kdy je problematice informačních a komunikačních technologií věnováno vždy minimálně 80 h výuky daného předmětu (ve vybraných oborech vzdělávání).
-30 podpořených žáků školy 3. a 4. ročníků vybraných oborů vzdělávání. Touto aktivitou je přímo podpořena primární cílová skupina žáci a studenti. V 1 školním roce je proto pilotní výukou podpořeno minimálně 18 žáků (6 žáků x 3 výrobně vzdělávací skupiny). Ve 2. školním roce pilotního ověřování jsou pak nově podpořeni žáci, kteří postoupí z nižších ročníků vybraných oborů vzdělávání (6 žáků x 2 výrobně vzdělávací skupiny). Celkem tak bude ve 2 letech podpořeno 30 žáků a studentů školy.
-1 závěrečná hodnotící zpráva, v níž zapojení pedagogové na základě praktických poznatků z výuky evaluují použití nových metod výuky, porovnají vytvořené materiály a jejich efekty s materiály dosud využívanými a celkově zhodnotí přínos využití ICT nástrojů ve výuce.

Obrazek